Відбувся профорієнтаційний захід старшого викладача кафедри академічного та естрадного вокалу Макарової Емми Вікторівни та концертмейстера Охріменко Наталії Олегівни

01 copy_copy_copy_copy

29.11.2018 року в школі мистецтв імені Миколи Леонтовича Деснянського району, міста Києва відбувся профорієнтаційний захід старшого викладача кафедри академічного та естрадного вокалу Макарової Емми Вікторівни та концертмейстера Охріменко Наталії Олегівни, за участі студентів  6 курсу Ілларіонової Яна та Бабіна Артема, а також студентів 4 курсу Корнійко Валентина та Савенко Євгена. В концерті прозвучали твори української, зарубіжної класики та українські народні пісні.

За високопрофесійне виконання концертної програми дирекція та педагогічний колектив школи мистецтв виніс щиру подяку всім учасникам заходу.