Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут мистецтв шляхом поділу та створено:


- ФАКУЛЬТЕТ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА І ДИЗАЙНУ


- ФАКУЛЬТЕТ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА І ХОРЕОГРАФІЇ


Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

 

Концерт «Осіннє бельканто» (25.10.2018 р.).

Продовжуючи цикл концертів, 25 жовтня 2018 року у Дитячій музичній школі №16 (м. Київ, вул. Ентузіастів 5а) відбувся концерт «Осіннє бельканто», старшого викладача кафедри академічного та естрадного вокалу, відмінника освіти України, Яковенко Віри Григорівни  та її незмінного акомпаніатора Антіпіної Ірини Василівни. Із класу Віри Григорівни вийшло чимало знаменитих вокалістів,  які і зараз ведуть концертну діяльність як в Україні так і за кордоном.

В концерті взяли участь студентки ІІ та VI курсів Інституту мистецтв Київського Університету імені Бориса Грінченка: Анастасія Кашапова, Олена Вітер, Анастасія Коваліцька і Марина Россіхіна.

Наприкінці заходу ведуча концерту, студентка V курсу Марія Даценко, ознайомила вчителів та батьків з умовами вступу та перевагами навчання в Інституті мистецтв.  

Глядачі зачаровано слухали кожен виступ і отримали багато позитивної енергії від концерту. 

31