Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут мистецтв шляхом поділу та створено:


- ФАКУЛЬТЕТ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА І ДИЗАЙНУ


- ФАКУЛЬТЕТ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА І ХОРЕОГРАФІЇ


Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

 

Профорієнтаційний захід (лекція-концерт), 24.10.18 р.

89898989 
24.10.18 р. у ході профорієнтаційної діяльності кафедри академічного та естрадного вокалу Київського університету імені Бориса Грінченка у Дитячій музичні школі № 4 ім. Д.Д.Шостаковича (м.Київ) було організовано освітню лекцію-концерт «Пісні нашої боротьби» з участю лауреата Всеукраїнських і Міжнародних конкурсів вокального ансамблю «Impressive». Автори лекції: доцент кафедри академічного та естрадного вокалу, кандидат мистецтвознавства ЛІДІЯ ПЕТРІВНА МАКАРЕНКО та керівник вокального ансамблю «Impressive» доцент кафедри академічного та естрадного вокалу, кандидат мистецтвознавства ОЛЕНА ЛЕОНІДІВНА ЗАВЕРУХА. 
Мета лекції - дослідити значення української пісенної культури у боротьбі за державність, провести історичну та культурну тяглість українського мелосу від пісень дохристиянської минувшини і до сучасного періоду  російсько-української війни. 
Під час заходу  лунали пісні, які супроводжували українців у найважчі соціальні злами та стали символом боротьби за національну ідентичність.