Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут мистецтв шляхом поділу та створено:


- ФАКУЛЬТЕТ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА І ДИЗАЙНУ


- ФАКУЛЬТЕТ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА І ХОРЕОГРАФІЇ


Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

 

Творча весна 2018 р

070918 copy

Весна завжди змушує наші серця битися піднесено-схвильовано. Саме ця пора року несе в собі найбільш потужний потенціал зростання, надії, творчості. Не випадково весна й завжди асоціюється з прекрасним співом птахів. Саме під таким гаслом пройшли концерти класу заслуженого артиста України, доцента кафедри академічного та естрадного вокалу Віктора Тетері. Він разом з кандидатом мистецтвознавства, доцентом кафедри Тетяною Кабловою виступив автором низки концертних проектів, які відбулися у центрі культури "Уваровський дім" (м.Ворзель, 17 березня та 1 квітня) , КВНЗ Коледжі культури і мистецтв (м.Київ, 20 квітня), в Ірпінській спеціалізованій загальноосвітній школі № 12 (м.Ірпінь, 18 травня),  Київській фортеці на фестивалі української класичної музики "Смальта" тощо. Виступи відзначено бурхливими оплесками публіки та дипломами-подяками студентам та викладачам.
Окремо слід наголосити на виступу дуету у складі Катерини Гринчук та Влада Федорова у концерті лауреатів конкурсу "Нові обличчя", що відбувся Національному будинку органної та камерної музики.