Благодійний концерт "Музика життя"

232323232

31 березня 2018 року у будинку «Майстер клас» (м.Київ, вул. Б. Хмельницького, 57б) відбувся благодійний концерт "Музика життя" на підтримку будівництва реабілітаційного центру для онкохворих дітей під патронатом міжнародного фонду "Сильні Духом".

Учасниками цього дійства стали лауреати міжнародних конкурсів, зокрема Россіхіна Марина, студентка V курсу Інституту мистецтв Київського Університету імені Бориса Грінченка, клас старшого викладача кафедри академічного та естрадного вокалу Яковенко В.Г., а також ассистенти-стажисти та студенти Національної музичної академії
ім. П.І.
 Чайковського.

У програмі прозвучали твори відомих композиторів: Ж. Бізе,

Ж. Оффенбаха, К. Дебюссі, В.А. Моцарта та інших.

89899