Музично-театральний антракт присвячений Міжнародному дню театру

28 березня відбувся музично-театральний антракт присвячений Міжнародному дню театру, підготовлений кафедрою академічного та естрадного вокалу та старшим викладачем Д.В. Диким.

Розмаїттям художнього слова чарували студентки V курсу Ольга Максимюк та Ікурсу Анастасія ЛукійРуслана Компанець. Дівчата прочитали твори Б. Грінченка, Л. Костенко та власну авторську лірику.

Симбіоз театру та музики продемонструвала студентка ІІІ курсу Юлія Рожньова, клас старшого викладача кафедри академічного та естрадного вокалу  С.В. Румянцевої. А наостанок, усіх здивував Дмитро Ясько зі складними фокусамиЗавантажити фото