Вітаємо студентів Царинюк Дар’ю та Бабійчук Вікторію з перемогою (клас ст. викл. Леонтієвої С.Л.) 24.03.18 р.

565
Студентка 6 курсу Дар’я Царинюк здобула Гран-прі, а студентка 6 курсу Вікторія Бабійчук стала лауреатом І премії та володаркою диплому «За краще виконання твору італійського композитора» (клас ст. викладача кафедри академічного та естрадного вокалу), на ХІV Всеукраїнському конкурсі «Класичний Меридіан» у номінації «Академічний вокал», який відбувся 24 березня 2018 р. в м. Київ.

Дипломом за виявлений професіоналізм нагороджено концертмейстера Шепеленко Ганну Борисівну.

Висловлюємо щиру подяку старшому викладачу Леонтієвій Софії Леонідівні та концертмейстеру за сумлінну працю та виховання переможців!

666 copy_copy 9898