Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут мистецтв шляхом поділу та створено:


- ФАКУЛЬТЕТ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА І ДИЗАЙНУ


- ФАКУЛЬТЕТ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА І ХОРЕОГРАФІЇ


Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

 

Профорієнтаційна робота

ема: Проект-зустріч "Інтерактив у реальному мистецькому часі" (13.03.2018 р.). 

 

CIMG1181-min

 

 

 

13 березня 2018 року відбувся проект-зустріч "Інтерактив у реальному мистецькому часі" з викладачами та студентами III-IV курсів Кам'янського музичного коледжу. На початку зустрічі була проведена презентація Київського університету імені Бориса Грінченка, завідувачем кафедри академічного та естрадного вокалу, кандидатом педагогічних наук, Мережко Ю.В., на якій було висвітлено переваги навчання у виші, спеціальності Інституту мистецтв та умови вступу. Під час зустрічі студент ІІ курсу спеціальності "Музичне мистецтво" Циганій Максим (клас Заслуженого артиста України, старшого викладача кафедри інструментально-виконавської майстерності, Мирончука Б.Б.), колишній випускник Кам'янського музичного коледжу поділився своїми враженнями від начання в Інституті мистецтв та виконав музичні твори Бориса Мирончука, Рішара Гальяно, створивши творчу атмосферу в аудиторії. 

 У рамках проекту-зустрічі був проведений майстер-клас на тему: "Виразність вокального виконавства: художньо-емоційний аспект", Заслуженим діячем мистецтв, доцентом  кафедри академічного та естрадного вокалу, Петриковою О.П. зі студентами коледжу. Учасники та гості заходу брали активну участь під час виконання творчих завдань, запропонованих О.П. Петриковою. Кульмінацією майстер-класу став професійний виступ О.П. Петрикової.  

 

IMG 1681
IMG 1705
IMG 1680