Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут мистецтв шляхом поділу та створено:


- ФАКУЛЬТЕТ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА І ДИЗАЙНУ


- ФАКУЛЬТЕТ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА І ХОРЕОГРАФІЇ


Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

 

"Третій концерт мистецького циклу "Музичні зустрічі в музеї Косенка" (21 лютого 2018 р., м. Київ).

DSC 9862-min 

21.02.2018 р. в квартирі-музеї В. Косенка  у рамках Соціального проекту "З Києвом і для Києва" відбувся третій концерт мистецького циклу "Музичні зустрічі в музеї Косенка", присвячений темі кохання висвітленій у вокальній та інструментальній камерній музиці, за участю викладачів кафедри академічного та естрадного вокалу  (доц. Петрикової О.П., Тетері В.М., ст. викл. Яковенко В.Г., Леонтієвої С.Л., викл. Тетяни Киченко Т.О. ) та кафедри інструментально-виконавської майстерності (викл. Василевич М.О.), а також студентів ІV-VI курсів Інституту мистецтв (Марини Россіхіної, Дар’ї Баглай, Вікторії Бабійчук, Дар’ї Царинюк, Євгенії Войводіч, Катерини Гринчук, Владислава Федорова, Богдана Карпука, Тетяни Кулі, Валентини Матюхіної).

Саме завдяки цій одвічній темі в стінах музею цього дня панувала особлива атмосфера. Слухачі разом з виконавцями  поринули у чарівний світ кохання. Кульмінацією любовної теми стала імпровізована театралізація найромантичнішої історії кохання господаря цього затишного концертного залу Віктора Косенка та його дружини Ангеліни. У ролі Віктора Косенка виступив композитор,  піаніст та концертмейстер Андрій Бондаренко. Він виконав етюд Des-dur з циклу етюдів у формі старовинних танців  В. Косенка. Приємно вражали своєю майстерністю наші досвічені концертмейстериАнтіпіна І.В., Шепеленко Г.Б., Сивопляс Л.І., Каблова Т.Б., Юдзіонок Н.О., Балджи Ю.А. Ведучими концерту були студенти Тетяна Куля та Богдан Карпук.

Режисер – кандидат філософських наук, доцент кафедри академічного та естрадного вокалу, Лєвіт Д.А.

Автор проекту – заслужений діяч мистецтв України, доцент кафедри академічного та естрадного вокалу Петрикова О.П.

DSC 9593-min DSC 9683-min_copy
DSC 9650-min DSC 9436-min