Воркшоп ст. викл. Дикого Д.В. на тему: «Акценти та нюанси ораторського мистецтва» (7.12.17 р.).

03 copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy
До урочистостей з нагоди Дня Університету старшим викладачем кафедри академічного та естрадного вокалу Денисом Диким був проведений воркшоп на тему: «Акценти та нюанси ораторського мистецтва» для студентів та викладачів вузу.
Учасники воркшопу  набули практичні вміння та навички з ораторського мистецтва у процесі різноманітних вправ та аутотренінгів на подолання фізіологічих зажимів та формування впевненості у роботі з аудиторією. В сучасних умовах комунікативного спілкування, ораторських виступів перед навчальною аудиторією запропонований воркшоп був корисний, цікавий по змістовому наповненню та спрямований на саморозвиток особистості кожного присутнього в аудиторії.

af copy