Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут мистецтв шляхом поділу та створено:


- ФАКУЛЬТЕТ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА І ДИЗАЙНУ


- ФАКУЛЬТЕТ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА І ХОРЕОГРАФІЇ


Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

 

Профорієнтаційний захід "Вокальна Феєрія" (23.11.17 р.)

image1

       23 листопада 2017 року в спеціалізованій школі № 31 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу Дніпровського району м. Києва відбувся профорієнтаційний концерт "Вокальна Феєрія" для учнів старших класів за участю студентів I, IV-V курсів спеціальності "Музичне мистецтво" (Сольний спів): Данилко Вікторія, Аракелян Надія, Мирошниченко Валерій,  Іванова Каріна, Гузько Аліна, Шевченко Наталія, Ансамбль Sound Games (Печерська Аліна, Соболь Володимир, Карпук Богдан, Карпенко Катерина, Зайцева Ірина), Ансамбль Fase2Fase (старших викладачів кафедри академічного та естрадного вокалу Румянцевої С.В. та Ланіної Т.О.).

Студенти Інституту мистецтв виконали світові хіти, викладачі С.В. Румянцева та Т.О. Ланіна ознайомили учнів 9-11 классів з умовами навчання в Київському університеті імені Бориса Грінченка (спеціальність "Музичне мистецтво" (Сольний спів)) та розповсюдили  буклети з інформацією про Інститут мистецтв. Дирекція, викладацький колектив школи висловили подяку викладачам університету за високий професійний рівень підготовки студентів та  сподівання на подальшу творчу співпрацю.