Концерт-зустріч з Тетяною Чернетою «У моєї пісні українське серце» (29.09.17 р.)

002 copy

У рамках Соціального проекту "З Києвом і для Києва", в Центральній районній бібліотеці імені Івана Франка (9 вересня 2017 р.) відбувся концерт-зустріч з доцентом кафедри академічного та естрадного вокалу Тетяною Чернетою «У моєї пісні українське серце» циклу «Коли музика ллється з душі» до Дня людини похилого віку. На захід прийшли пенсіонери Подільського району  м.Києва клубу "Гармонія" ЦРБІФ.

11 copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy 22 copy