Вітаємо вокальний ансамбль «SOUND GAMES»

Вітаємо переможців двох Міжнародних конкурсів «Мистецтво XXI століття» та «Ямаха запрошує» –  вокальний ансамбль «Sound games», який став лауреатом І та ІІ премій (м. Київ, 21. 05. 2017 р. та 24. 05. 2017 р.). Керівником вокального ансамблю є  старший викладач кафедри академічного та естрадного вокалу Світлана Румянцева, а учасники ансамблю талановиті студенти ІV-VI курсів: Печерська Аліна, Карпенко Катерина, Зайцева Ірина, Карпук Богдан  та Соболь Володимир.

Бажаємо натхнення та подальших успіхів яскравим зіркам вокально-ансамблевого мистецтва!

Завантажити