Вітаємо переможців IX Міжнародного фестивалю-конкурсу естрадно-циркових дитячих та юнацьких колективів «ПОНТІЙСЬКА АРЕНА-2017»!

00 copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy
Вітаємо студентів класу доцента кафедри академічного та естрадного вокалу, заслуженого діяча мистецтв України Петрикової Оксани Петрівни: володарів диплому Гран-прі - дует у складі студентів ІІ та ІV курсів Тетяну Кулю та Богдана Карпука; лауреата ІІ премії - студентку ІІІ курсу Яну Саричеву; а також студентку класу викладача кафедри академічного та естрадного вокалу Павлової Світлани Олександрівни  - лауреата ІІ премії - студентку І курсу Марію Стус.

06 copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy 07 copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy