27 березня 2017 року відбувся спільний мистецький проект

05 copy_copy_copy_copy   27 березня 2017 року в концертній залі Інституту мистецтв відбувся концерт класу заслуженого артиста України, доцента кафедри академічного та естрадного вокалу Віктора Тетері  - спільний проект кафедри академічного і естрадного вокалу, кафедри інструментально-виконавської майстерності та НМЦ естетичного розвитку. У супроводі Камерного оркестру під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України, доцента кафедри інструментально-виконавської майстерності Володимира Ткачука та заслуженого діяча естрадного мистецтва України, старшого викладача кафедри існтрументально-виконавської майстерності Валентина Касьянова прозвучали перлини української класики, українські народні пісні, світові хіти у виконанні Віктора Тетері та його  студентів - Влада Федорова, Анни Бородіної, Катерини Гринчук, Соломії Гордєєвої,.

Цей мистецький проект підтвердив, що студентський і викладацький колективи Інституту мистецтв об’єднують вічні й прекрасні теми – мистецтво, творчість і любов…

01 copy_copy_copy_copy_copy 03 copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy