r.hasanov@kubg.edu.ua
02152, Київ, бул. І. Шамо, 18/2

Гасанов Рафаіл Гамзага огли

Викладач кафедри академічного та естрадного вокалу

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

• Хорове диригування
  • Диригенський клас: читання партитур для вокальних ансамблів

Профіль Google Scholar

Е-портфоліо

Освіта:

2008-2012 рр. – Чернівецьке училище мистецтв ім.С.Воробкевича. Спеціалізація: “Хорове диригування”, спеціальність “Музичне мистецтво”. Здобув кваліфікацію: молодший спеціаліст, артист хору, керівник вокального ансамблю, хору. Диплом з відзнакою.

2012-2016 рр. – Національна музична академія України ім.П.Чайковського. Спеціалізація: “Хорове диригування”, спеціальність: “Музичне мистецтво”. Диплом бакалавра. Здобув кваліфікацію: бакалавр музичного мистецтва, диригент хору, хормейстер, викладач.

2016-2018 рр. – Національна музична академія України ім.П.Чайковського Спеціалізація: “Хорове диригування”, спеціальність: “Музичне мистецтво”. Диплом магістра. Здобув кваліфікацію: магістр музичного мистецтва, диригент хору, викладач у ВНЗ.

2018-2020 рр. – Національна музична академія України ім. П. Чайковського Спеціалізація: “Хорове диригування”, спеціальність: “Музичне мистецтво”. Асистент-стажист на кафедрі “Хорове диригування”.

Досвід роботи:

2011-2012 рр. – педагогічна практика в ЗОШ та в Педагогічному коледжі мистецтв, практика роботи з навчальним хором.

2011-2012 рр. – Самодіяльна чоловіча капела м. Чернівці. Практика роботи з хором.

1 лютого 2013 р.- 31 серпня 2017 р. – Народна академічна хорова капела ім. П. Чубинського. Посада: “хормейстер хору”

2015 р. – по теперішній час регент Святкового хору при храмовому комплексі св. прп. Сергія Радонезького

2016-2018 рр. – Київський муніципальний академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва. Артист вищої категорії.

Досягнення:

2016 р. – VIII Міжнародна Пасхальна Асамблея. Концерт зі Святковим хором храмового комплексу св. прп. Сергія Радонезького.

2016 р. – Фестиваль-конкурс “Пентикостія”, здобуття І місця з Святковим хором храмового комплексу св. прп. Сергія Радонезького.

2016 р. – участь у Всеукраїнському фестивалі “Радость” м. Одеса.

2016 р. – приймав участь в VI Всеукраїнському конкурсі хорових диригентів, дипломант конкурсу.

2016 р. – приймав участь в IV Відкритому конкурсі хорових диригентів ім. В.Ровдо, м. Білорусь. Нагороджений грамотою учасника.

2019-2020 рр. – двократний переможець фестивалю - конкурсу духовної пісні "Аскольдів глас" в Києві.

2021 р. - лауреат ІІІ Міжнародного музичного конкурсу Ca Nova Турція – Україна.

Наукові теми:  «Хорове диригування сьогодення, актуальні питання сучасності», «Відродження київської регентської справи: поступ за часів здобуття незалежності».