01 Гаркуші Д. Г.
Контактна інформація

d.harkusha@kubg.edu.ua
02152, Київ, бул. Давидова, 18/2

Гаркуша Діана Григорівна

Концертмейстер кафедри академічного та естрадного вокалу

Біографія

Закінчила Київське державне музичне училище ім. Р. М. Глієра за спеціальністю «Фортепіано» та Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова за спеціальністю «Музична педагогіка та виховання».

Під час навчання працювала викладачем фортепіано та концертмейстером хору в Київській музичній школі No 32.

З 1990 по 2007 рік Гаркуша Діана Григорівна – концертмейстер вокальної секції та секції диригування Київського педагогічного коледжу ім. К. Ушинського, з 2008 року – Київського університету імені Бориса Грінченка.

За весь період концертмейстерської діяльності Гаркуша Діана Григорівна брала активну участь у концертах Університетського коледжу, Інституту мистецтв, зокрема: у концертах в рамках проекту «Мала філармонія», була учасником мистецьких акцій, які проходили на концертних майданчиках Дарницького району. Неодноразово акомпанувала народному артисту України Григорію Гаркуші під час концертів у містах Дніпропетровську, Дніпродзержинську, Кривому Розі та під час його творчих зустрічей на Дніпропетровщині і Херсонщині.

З вересня 2012 року Гаркуша Діана Григорівна обіймає посаду концертмейстера кафедри академічного та естрадного вокалу Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка.

Powered by SobiPro