Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут мистецтв шляхом поділу та створено:


- ФАКУЛЬТЕТ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА І ДИЗАЙНУ


- ФАКУЛЬТЕТ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА І ХОРЕОГРАФІЇ


Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

 

makarova
Контактна інформація

e.makarova@kubg.edu.ua
02152, Київ, бул. І. Шамо, 18/2

Макарова Емма Вікторівна

Старший викладач кафедри академічного та естрадного вокалу

Науковий ступінь, вчене звання

Старший викладач кафедри академічного та естрадного вокалу.

Біографія

Профіль Google Scholar

Е-портфоліо

1976 року закінчила Ніжинський ордена Трудового Червоного Прапора державний педагогічний інститут ім. М. В. Гоголя за спеціальністю музика та співи.

Викладацькою діяльністю займається з 1966 року.

В Київському університеті імені Бориса Грінченка працює з 2008 року, зокрема: на кафедрі академічного та естрадного вокалу – з вересня 2012 року.

За період з 2008 по 2012 рік підготувала лауреатів Всеукраїнських пісенних конкурсів, а студенти її класу завжди брали активну участь у мистецьких акціях університету і за його межами.

Макарова Е. В. – автор наукових статей з питань фахової підготовки майбутніх музикантів, двох навчально-методичних посібників для студентів спеціальності «Музичне мистецтво» (разом з викладачем В. Г. Яковенко) «Вправи та вокалізи» та «Українські народні пісні для дітей» (з грифом МОН).

Powered by SobiPro