ЗАПРОШУЄМО! В рамках магістерського мистецького проєкту «Обрані мистецтвом співу»  сольний концерт студентки VI курсу Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка (клас Петрикової О.П.) Маріам Левчишиної  «Вокальні пристрасті».

афиша

30.11.2020 року у Концертній залі Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка в рамках магістерського мистецького проєкту «Обрані мистецтвом співу»  сольний концерт студентки VI курсу Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка (клас Петрикової О.П.).  Маріам Левчишиної  «Вокальні пристрасті».

Проєкт покликаний допомогти студентам спеціальності «Музичне мистецтво» (Сольний спів) удосконалити якість виконавської майстерності та створити власний мистецький продукт, що у перспективі має бути затребуваним.

Для перегляду переходьте за посиланням: https://youtu.be/MVYINrwJPos

Програмка 4 стрjpg

Програмка 2 стр