У рамках профорієнтаційної роботи

029

2 квітня 2019 р. доцент кафедри академічного та естрадного вокалу, кандидат мистецтвознавства Тетяна Олександрівна Чернета відвідала Богуславський гуманітарний коледж ім. І. С. Нечуя-Левицького у складі делегації Інституту мистецтв та Педагогічного інституту нашого Університету. У рамках профорієнтаційної роботи було проведено зустріч зі студентами четвертого курсу музичного відділення коледжу, які не тільки отримали інформацію про наш ВНЗ та  умови вступу на музичні спеціалізації, а й поставили ряд актуальних для майбутніх абітурієнтів питань, обмінялися контактними даними, отримали рекламно-інформаційну продукцію.

98