Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут мистецтв шляхом поділу та створено:


- ФАКУЛЬТЕТ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА І ДИЗАЙНУ


- ФАКУЛЬТЕТ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА І ХОРЕОГРАФІЇ


Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

 

Кафедра хореографії

Контакти приймальної комісії

Правила прийому до Київського університету імені Бориса Грінченка в 2021 році 

Шановні вступники! Програми творчого конкурсу та фахових випробувань з хореографії 2021 року будуть оприлюднені на сайті Університету у рубриці "Вступникам" до 31 березня 2021 року відповідно до Положення про приймальну комісію. Для підготовки до вступу на спеціальність 024 "Хореографія" ви можете скористатися орієнтовним переліком завдань. 

 

 

 

 0501202001

ПОЛОЖЕННЯ ПРО КАФЕДР

    Спеціальність «Хореографія» в Інституті мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка була відкрита у 2012 році. Сьогодні ми готуємо фахівців за новими освітньо-професійними програмами освітнього рівня першого (бакалаврського) та другого (магістерського) на денній, бюджетній та контрактній формі навчання.

 Пріоритетним напрямом діяльності кафедри хореографії є підготовка конкурентоспроможних фахівців у галузі хореографічного мистецтва, які зможуть здійснювати виконавську (артистичну), педагогічну та балетмейстерську діяльність.

  Креативний, досвідчений, висококваліфікований професорсько-викладацький склад залучає студентів до активного творчого життя: участь у міжнародних фестивалях та конкурсах хореографічного мистецтва, активна концертна діяльність на кращих сценічних майданчиках України та за її межами, участь у драматичних виставах в провідних театрах міста Києва, гастрольна діяльність, відео-зйомки, співпраця з глянцевими виданнями, участь у кліпах відомих артистів.

   За новою стратегією розвитку освіти у Київському університеті імені Бориса Грінченка введені сучасні форми організації навчального процесу: тренінги, диспути, проектна діяльність, науково-дослідна робота, дистанційні навчальні курси. Перевага надається практичній діяльності, результатом якої є реальний мистецький проєкт.

   Навчальні аудиторії обладнані smart-дошками, комп’ютерами, проекторами. Запорукою здоров’я студентів є великі, світлі, теплі  хореографічні зали з кондиціонерами. Для студентів обладнанні роздягальні, душові та туалетні кімнати.

   Підготовка майбутніх хореографів у Київському університеті імені Бориса Грінченка  відбувається у центрі професійної підготовки: творча лабораторія «Театр танцю «Грін». Саме тут формуються професійні компетенції наших майбутніх випускників. Студенти з першого року навчання випробовують себе в якості  артистів та  хореографів-постановників. Найкращі індивідуальні та спільні творчі роботи студентів стають прикрасою репертуару «Театру танцю «Грін»».

   Потужна база практики, до якої входять театральні установи, позашкільні навчальні заклади, заклади культури та провідні приватні студії танцю, дозволяє майбутнім фахівцям на практиці відчути специфіку діяльності хореографа в установах різного типу.

   Студенти навчаються за рейтинговою системою. Наша система освіти – прозора та відкрита. Ми завжди чуємо студентів і готові до співпраці з ними, наша мета спільна – якісна освіта.

Якісна освіта хореографа – саме у Київському університеті імені Бориса Грінченка!

0501202002

0501202003

 Відеоматеріали театру танцю «Грін»:           

 1. 1.
    Хореографічна композиція «Стежками рідної землі» Балетмейстер Володимир Грек
 2. 2.
  Хореографічна композиція «Вільні,як птахи…» Балетмейстер Володимир Грек
 3. 3.
  Хореографічна композиція «Любов,що пронесу я крізь життя» Балетмейстер Володимир Грек
 4. 4.
  Хореографічна композиція «Drop the game» Балетмейстер Марія Коростельова
   
 5. 5. Green Dance Theatre - Showreel

   6. 

   7. 

   8. 

   9. 

           10. Робочі моменти https://drive.google.com/file/d/0Bwb0BT-ebJ_5SEk3Q0NzUm9wR2c/view

          11. Успішні випускники https://drive.google.com/file/d/0Bwb0BT-ebJ_5SEk3Q0NzUm9wR2c/view

         12. Кліп групи "Kazka" на пісню "Rizdvyana" за участю студентів спеціальності  "Хореографія" Київського університету імені Бориса Грінченка

Режисер-постановник доцент кафедри хореографії Коростельова Марія

         13. Соціальный Кліп "Dside Band" на пісню "Зачем?" за участю студентів спеціальності  "Хореографія" Київського університету імені Бориса Грінченка

Хореграф - постановник доцент кафедри хореографії  Коростельова Марія

        14. Кліп групи Kazka на пісню "Палала"   за участю студентів спеціальності  "Хореографія" Київського університету імені Бориса Грінченка

        15. Виступ студентів  спеціальності  "Хореографія" Київського університету імені Бориса Грінченка на фіналі телепроєкту "Голос країни 8"

Режисер-постановник -  доцент кафедри хореографії  Коростельова Марія

        16. Кліп Alina Pash на пісню "Slukhay"   за участю студентів спеціальності  "Хореографія" Київського університету імені Бориса Грінченка

Хореграф - постановник доцент кафедри хореографії Коростельова Марія

        17. Виступ студентів  спеціальності  "Хореографія" Київського університету імені Бориса Грінченка на концерті Гурту "О"

Режисер-постановник доцент кафедри хореографії Коростельова Марія

       18.  Благодійний проєкт- спектакль "ВІКОНА" за за участю студентів спеціальності  "Хореографія" Київського університету імені Бориса Грінченка при підтримці Національного центру культури імені Івана Гончара

Режисер-постановник доцент кафедри хореографії інституту мистецтв Коростельова Марія

       19. Шоу "Nirvana" у Палаці Спорту гурту "Kazka"   за участю студентів спеціальності  "Хореографія" Київського університету імені Бориса Грінченка

      20. Виступ студентів  спеціальності  "Хореографія" Київського університету імені Бориса Грінченка в ефірі "Сніданок з 1+1" з гуртом "Kazka"

21. Хореографічна композиція " Пташина молитва" Балетмейстер - Володимир Грек

v=X-SdmGBqsN8

 22. Хореографічна композиція " Барви Індії" Балетмейстер - Володимир Грек  

v=usG-NjEAZHU
23. Хореографічна композиція " Двоє в коробці" Балетмейстер - Володимир Грек   
v=iCcl01Erp2E
24. INSIGHT" Composer - Johann Sebastian Bach - Air Choreographer - Lesya Prusova DUNAY
v=r_1r7UgATNY