Мистецький проект Валентина Касьянова "Симфонія любові" у супроводі камерного оркестру

P2268115

26 лютого 2012 року в Національній філармонії України Інститут мистецтв презентував мистецький проект Валентина Касьянова «СИМФОНІЯ ЛЮБОВІ».

Ідею проекту професійно і творчо несли слухачам відомі й молоді музиканти. На сцені панувала атмосфера вишуканості та тепла, а в залі відчувалась глядацька підтримка, яка виражалась у дружніх оплесках.

Справжньою окрасою концерту став камерний симфонічний оркестр нашого університету під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України Володимира Ткачука.

З вітальним словом до присутніх звернулась проректор з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи, кандидат історичних наук, доцент В.В.Соломатова.

Валентин Касьянов у програмі з такою романтичною назвою «Симфонія любові» зміг об’єднати відомих поетів – Івана Драча, Миколу Луківа, Миколу Сингаївського, народних артистів України - Фемія Мустафаєва, Василя Бокача, Олександра Василенка, заслужених артистів України Рімму Шаповалову, Юрія Василевича, Тараса Яницького, лауреатів Міжнародних конкурсів – Олену Гончарук, Олексія Зенчика, Костянтина Кузьменка та інших. Незмінним учасником творчого проекту є родинне тріо – Анастасія, Вікторія та Валентин Касьянови.

Спільний виступ студентського і викладацького колективу Інституту мистецтв іще раз підтвердив, що його об’єднують вічні й прекрасні теми – мистецтво, творчість і любов…

 

P2268090 P2268071
P2268074 123
P2268106 P2268105
P2268115

​