Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут мистецтв шляхом поділу та створено:


- ФАКУЛЬТЕТ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА І ДИЗАЙНУ


- ФАКУЛЬТЕТ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА І ХОРЕОГРАФІЇ


Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

 

Методологічний семінар "Наукова школа доктора педагогічних наук, професора О.М. Олексюк: досвід, проблеми, перспективи"

Підсумком наукового тижня кафедри теорії та методики музичного мистецтва стало проведення 18 жовтня 2013 року методологічного семінару "Наукова школа доктора педагогічних наук, професора О.М. Олексюк: досвід, проблеми, перспективи".
У вступному слові кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії та методики музичного мистецтва, заступник директора з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка Г.Г. Кондратенко привітала учасників та гостей методологічного семінару та оголосила надіслані вітання від НАПН України.
У доповіді доктора педагогічних наук, професора О.М. Олексюк було висвітлено: інформацію про головні напрями та перспективи діяльності наукової школи; характеристику персонального складу наукової школи, що налічує більше 40 кандидатів і 5 докторів педагогічних наук та мистецтвознавства, які створюють свої оригінальні напрями наукових досліджень за різними спеціальностями (13.00.01., 13.00.02., 13.00.04., 26.00.01.). Нині наукова школа О.М. Олексюк налічує близько 60 науковців. За тривалістю і продуктивністю впливу на розвиток мистецької освіти в Україні наукова школа О.М. Олексюк – явище неординарне, багато в чому зумовлене особистістю її керівника, здатного генерувати ідеї, організовувати і спрямовувати діяльність наукового співтовариства.
У своїх виступах представники наукової школи, які приїхали на методологічний семінар з різних куточків країни, аналізували проблеми сучасної мистецької освіти, ділилися своїм досвідом та здобутками, намітили перспективи спільної наукової діяльності щодо популяризації Наукової школи доктора педагогічних наук, професора О.М. Олексюк.
У рамках проведення методологічного семінару відбулася презентація буклету "Наукова школа доктора педагогічних наук, професора Ольги Миколаївни Олексюк" (відповідальна за випуск – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії та методики музичного мистецтва Інституту мистецтв КУ імені Бориса Грінченка М.М. Ткач).
Результатом проведення методологічного семінару стало прийняття спільного рішення щодо перспектив розвитку наукової школи О.М. Олексюк, яке оголосила вчений секретар наукової школи, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри акторської майстерності Запорізького національного університету Г.В.Локарєва.
На завершення роботи всі учасники та гості методологічного семінару привітали Ольгу Миколаївну Олексюк з презентацією своєї наукової школи, побажали їй міцного здоров'я, успіхів та подальших творчих досягнень у науково-педагогічній діяльності.