Урочисте святкування Дня працівників освіти

001
 28 вересня 2017 року в концертній залі Київського університету імені Бориса Грінченка відбулося урочисте святкування  Дня працівників освіти. Студенти спеціальності «Хореографія» вітали викладачів університету,  даруючи свою майстерність. Театр танцю «Грін» (художній керівник – завідувач кафедри хореографії Тетяна Медвідь) представив глядачам хореографічні композиції: «Світло у кожному» (хореограф-постановник – старший викладач кафедри Марія Коростельова) та «Барви Індії» (хореограф-постановник – старший викладач кафедри Володимир Грек).

002