Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут мистецтв шляхом поділу та створено:


- ФАКУЛЬТЕТ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА І ДИЗАЙНУ


- ФАКУЛЬТЕТ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА І ХОРЕОГРАФІЇ


Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

 

Традиційні та сучасні засоби навчання у вищій школі-2018

98989

7 грудня 2018 року на базі Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся ІІ Методично-творчий семінар-практикум «Традиційні та сучасні засоби навчання у вищій школі», організований науково-педагогічними працівниками кафедри образотворчого мистецтва. Модераторами і доповідачами виступили доцент Г.В.Кузьменко та викладач А.М.Гунька. Було також заслухано доповіді студентів-магістрів (Д. Мостовщикової, Г. Шух, О. Жданової, А. Павлової, М. Мороз, Ю. Кулик, Л. Кулик, Г. Пивовар, О. Пантелеймонової), доцента І. В. Братуся та вчителів ДХСШ ім. Т.Г.Шевченка. До участі долучилися завідувач циклової комісії з образотворчого мистецтва та дизайну Університетського коледжу О.М.Овчаренко і студенти 3-4 курсів спеціальностей 5.02020501 «Образотворче мистецтво», 5.02020701 «Дизайн». Розробку роздаткових матеріалів здійснив студент-магістрант Б.Бунчак.

Захід був просякнутий позитивною творчою атмосферою. Тренінг-марафону передувала розширена екскурсія стінами нашого Інституту, знайомство з більшістю майстерень Інституту мистецтв. Особливе зацікавлення викликала інтерактивна гра та супутні вікторини. Організатори висловили сподівання на майбутню співпрацю. 

Відеозвіт:https://youtu.be/XJ5o5AOqUVc

Доповіді наших студентів:

https://youtu.be/N4SOnC3zwKM

https://youtu.be/vi33uOWEYDA

https://youtu.be/jWTXRyf-DvU

https://youtu.be/vO24DJ42dGM