Архів

001 copy_copy_copy_copy_copy 

04. 04. 2019 р. в рамках V Міжнародної науково-практичної конференції «Професійна мистецька освіта і художня культура: виклики ХХІ століття» доктор мистецтвознавства, завідувач, професор кафедри образотворчого мистецтва Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка Школьна Ольга Володимирівна виступила з доповіддю «Блакитна троянда мрій Бориса Грінченка в розписах фарфору Олени Жернової».

98989

7 грудня 2018 року на базі Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся ІІ Методично-творчий семінар-практикум «Традиційні та сучасні засоби навчання у вищій школі», організований науково-педагогічними працівниками кафедри образотворчого мистецтва. Модераторами і доповідачами виступили доцент Г.В.Кузьменко та викладач А.М.Гунька. Було також заслухано доповіді студентів-магістрів (Д. Мостовщикової, Г. Шух, О. Жданової, А. Павлової, М. Мороз, Ю. Кулик, Л. Кулик, Г. Пивовар, О. Пантелеймонової), доцента І. В. Братуся та вчителів ДХСШ ім. Т.Г.Шевченка. До участі долучилися завідувач циклової комісії з образотворчого мистецтва та дизайну Університетського коледжу О.М.Овчаренко і студенти 3-4 курсів спеціальностей 5.02020501 «Образотворче мистецтво», 5.02020701 «Дизайн». Розробку роздаткових матеріалів здійснив студент-магістрант Б.Бунчак.

Захід був просякнутий позитивною творчою атмосферою. Тренінг-марафону передувала розширена екскурсія стінами нашого Інституту, знайомство з більшістю майстерень Інституту мистецтв. Особливе зацікавлення викликала інтерактивна гра та супутні вікторини. Організатори висловили сподівання на майбутню співпрацю. 

Відеозвіт:https://youtu.be/XJ5o5AOqUVc

Доповіді наших студентів:

https://youtu.be/N4SOnC3zwKM

https://youtu.be/vi33uOWEYDA

https://youtu.be/jWTXRyf-DvU

https://youtu.be/vO24DJ42dGM

38888

20 – 21 листопада 2018 року в Національній академії керівних кадрів культури і мистецтва відбулася Сьома Міжнародна науково-творча конференція «Художня культура і мистецька освіта: традиції та сучасність». У процес роботи конференції, окрім наукової частини, було впроваджено проведення майстер-класів, методичних секцій для викладачів мистецьких навчальних закладів та конкурс науково-методичних і творчих робіт.

Поряд з представниками вищих закладів освіти різних країн (Україна, Польща, В’єтнам, КНР), в роботі секції «Інноваційні технології у практиці сучасної освіти і культури» взяла участь доцент кафедри образотворчого мистецтва Інституту мистецтв нашого університету Кузьменко Галина Василівна. Вона виступила з доповіддю, у якій поділилася досвідом підвищення ефективності підготовки майбутніх учителів образотворчого мистецтва до самостійної педагогічної діяльності.

0310 copy

   27 вересня 2018 р. о 15 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.850.01 у Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв відбувся публічний захист дисертації Ревенок Наталії Миколаївни на здобуття наукового ступеня кандидата мистецтвознавства на тему: «Мистецтвознавча експертиза українського фарфору-фаянсу у контексті розвитку художньої культури ХІХ – початку ХХ століть». Науковий керівник- доктор мистецтвознавства, професор, завідувач кафедри образотворчого мистецтва Київського університету імені Бориса Грінченка Школьна Ольга Володимирівна. Офіційні опоненти: доктор мистецтвознавства, професор, академік НАМ України, головний науковий співробітник Інституту проблем сучасного мистецтва України Криволапов Михайло Олександрович; кандидат культурології, головний спеціаліст відділу з питань переміщення культурних цінностей Міністерства культури України Шман Світлана Юріївна. Додатковий опонент: доктор мистецтвознавства, доцент, професор кафедри дизайну Національного лісотехнічного університету України Одерхівський Роман Васильович.

 

 

555 copy_copy

24 березня 2018 доцент кафедри образотворчого мистецтва Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка І. Братусь відвідав Перший Національний Конгрес розвитку електронної демократії в Україні. Ця подія відбулася в м. Вінниці. На ній збиралися представники громадських організацій, що працюють у сфері електронної демократії та е-урядування, громадські активісти, що використовують інструменти е-дем у щоденній роботі, представники бізнесу та органів влади та місцевого самоврядування – щоб спільними зусиллями розробити ефективну модель взаємодії усіх зацікавлених сторін. І. Братусь взяв участь у дискусіях та розробці нових стратегій розвитку.

Е-дем Конгрес – це комунікаційний майданчик для знайомств, обміну досвідом та координації дій громадськості, бізнесу та органів влади різних рівнів щодо популяризації електронної демократії та ефективнішого використання її інструментів.

Організатори Першого Національного Конгресу розвитку електронної демократії в Україні: «Мій Голос» (за підтримки Фонду сприяння демократії U.S. Embassy Kyiv Ukraine), Подільська Агенція Регіонального Розвитку. Партнери заходу: Програма EGAP, Центр Розвитку Інновацій – Center for Innovations Development.