Публічна лекція доктора філософських наук, професора, завідувача кафедри дизайну Ю. Л. Афанасьєва «Що таке мистецтво?»

15 травня 2015 року в рамках заходів Тижня науки відбулась публічна лекція доктора філософських наук, професора, завідувача кафедри дизайну Ю. Л. Афанасьєва «Що таке мистецтво?» Аудиторією цього виступу були викладачі, аспіранти та співробітники Інституту мистецтв, які разом із лектором міркували щодо сутності мистецтва. Зустріч пройшла у дусі напруженої творчої думки, адже розглядалося одне з фундаментальних питань розвитку культури та мистецтва.