Юлія ШЕМЕНЬОВА

Шеменьова_Юлія.jpg

Спеціальність 023 Спеціальність 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація»

Випуск 2017 року

Аспірантка Київського університету імені Бориса Грінченка за спеціальністю «023. Образотворче мистецтво; декоративне мистецтво; реставрація». Викладач циклової комісії образотворчого мистецтва і дизайну Фахового коледжу «Універсум» Київського університету імені Бориса Грінченка.

З 2014 року Член молодіжного об’єднання Національної Спілки Художників України (секція живопису).

Учасник всеукраїнських і міжнародних мистецьких проєктів, серед яких: Міжнародний польський пленер ВRATERSKIE SPORJZENIE 'Spotkanie w zimie' 2017, 'Spotkanie w LATO'

2017 – Персональна виставка 'MODIFICATION' Київ.

2018 – виставка візуального мистецтва Молодіжного об’єднання Київської організації Національної спілки художників України «Статус: Митець».

Художник Національного павільйону України на 58-й міжнародній виставці мистецтв – LA BIENNALE DI VENEZIA (11 травня – 24 листопада 2019 року).