Олена ЦИМБАЛ

Олена_Цимбал.jpg

Спеціальність 022 «Дизайн», ОП «Прогнозування моди» (fashion forecaster)

Випуск 2020 року

Тема магістерського проєкту: «Довгострокове прогнозування в дизайні костюма для позавікового та позагендерного сегментів у контексті проблематики  Self-identity».

Інтелектуальний власник методу біохакінгу за допомогою авторських принтів, засновниця бренду «HELISSEN», співзасновниця компанії та фабрики «УкрНацЗахист» з виготовлення захисного одягу для лікарів та медперсоналу України, першого «Музею Української Хустки», шовкового журналу «HELISSEN MAGAZINE», Консалт-Центру розвитку українських дизайнерів «FASHION GOVERNMENT», Центру коучингу «DYNASTY», академії «Sewing Coach & Co-working EMPIRE». Засновниця Української Трендової Агенції «DNA Trend».