Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут мистецтв шляхом поділу та створено:


- ФАКУЛЬТЕТ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА І ДИЗАЙНУ


- ФАКУЛЬТЕТ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА І ХОРЕОГРАФІЇ


Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

 

Леся ПРУСОВА

Прусова_Леся.jpg

Спеціальність 024 «Хореографія»

Випуск 2018 року


Викладач кафедри хореографії Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка, професійна танцівниця, балетмейстер. 

Лауреат багатьох Всеукраїнських та міжнародних хореографічних конкурсів. Учасниця мистецького обміну між університетами «Sorbonne – Paris» (Франція) та Київського університету імені Бориса Грінченка, виступала у складі хореографічної трупи в «Cirque d'Hiver» (Париж, Франція) та на інших танцювальних площадках Франції. 

Протягом 2014-2015 рр. – хореограф молодіжного центру розвитку та відпочинку «L'Espace des possibles» (Франція, Meschers-sur-Gironde). 2015-2019 працювала адміністратором фестивалів «КиївBest», «Різдвяний Київ», «ArtВесна» (м.Київ). Була учасницею хореографічних відео-проєктів Василя Козаря, танцівницею на сольному концерті Віталія Козловського та виступі Тіни Кароль на «M1 Music Awards». Акторка та хореограф вистави «The 7even» Театру сучасної драми і комедії, також знімалася в телесеріалі «Агенти справедливості» 5 сезон (ТРК «Україна»). 

Засновниця, хореограф, викладач Хореографічної майстерні DUNAY.