Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут мистецтв шляхом поділу та створено:


- ФАКУЛЬТЕТ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА І ДИЗАЙНУ


- ФАКУЛЬТЕТ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА І ХОРЕОГРАФІЇ


Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

 

Дар’я МОСТОВЩИКОВА

Мостовщикова.jpg

Спеціальність 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація»

Випуск 2019 року


З 2019 є викладачем кафедри образотворчого мистецтва Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка та продовжує навчання на аспірантурі. Член Національної спілки художників України.

«…Згадки про навчання в інституті – найтепліші. Це місце підтримки і стимулу до росту. В період навчання на бакалавраті та магістратурі я цілеспрямовано щоденно працювала над підвищенням власного професійного рівня. Завдяки підтримці від університету та власній концентрації на результаті вдалось:

-  всі 5,5 років отримувати підвищену стипендію та бути відзначеною іменною стипендією Університету імені Бориса Грінченка;

- на ІІ курсі вступити в Національну спілку художників України (молодіжне об’єднання), а після завершення бакалаврату в 2017 році у Національну спілку художників України;

- починаючи з ІІ курсу експонувати емалеві твори на міжнародній арені, зокрема в Німеччині, Канаді та Америці;

- за період навчання взяти участь у більш ніж 20-ти Всеукраїнських виставках під егідою Національної спілки художників України;

-  у 2018 році виграти Грант Президента України молодим діячам у галузі образотворчого мистецтва (Розпорядження Президента України № 104/2018-рп від 13.07.2018 р.) та презентувати результати творчої діяльності на персональній виставці «Генетична пам’ять» (м. Київ, Галерея «Митець», 03.12.18-13.12.18);

- у 2019 році отримати стипендію Президента України для молодих митців у сфері образотворчого мистецтва.

Університет надає все для становлення художника: сучасне обладнання майстерень, багато практики і цінна допомога художніми матеріалами. Найважливіше – це викладацький склад –  професіонали своєї справи. Безмежно вдячна їм за знання, особливо, викладачу профільних дисциплін, наставнику, Заслуженому художнику України Анні Крюковій. Анна Олексіївна навчає не лише рисунку і живопису, а й тим основам, що складають стержень особистості художника (композиційному мисленню, розвитку фантазії, пошуку власного «я» в мистецтві).

І безперечно знаковою постаттю, що вплинула на моє становлення в період навчання був викладач майстерні гарячої емалі, видатний монументаліст, Заслужений художник України Олександр Андрійович Бородай. Саме дослідженню його творчості, яка базується на значному досвіді та численних експериментах,  присвячена тема мого дисертаційного дослідження. 

Після завершення магістратури «Alma mater» відкрила для мене можливість знаходитись в рідних стінах в якості викладача. Я передаю свої знання наступному поколінню – майбутнім художникам, професіоналам своєї справи, які будуть популяризувати університет та Україну на всеукраїнському та міжнародному мистецькому рівні».