Дарія КАНІШЕВА

Дарія КанішеваСпеціальність 022 «Дизайн», ОП «Прогнозування моди» (fashion forecaster)

Випуск 2020 року

Тема магістерського проєкту: «Розроблення проєктного прогнозу чоловічої колекції одягу «Кодекс честі» на основі архетипів українських козаків та японських самураїв».

Сертифікована імідж-консультантка, співзасновниця Асоціації стилістів України, fashion-стилістка, провідна стилістка сервісу оренди дизайнерских суконь Rent A Brand, fashion-оглядачка та журналістка видань Insider.ua, Pink.ua та ін. Попередню профільну освіту здобула у George Brown College (Торонто, Канада).