Науковий семінар Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих учених Інституту мистецтв

26.11.2019 року в Інституті мистецтв відбувся науковий семінар «Ефективні шляхи оприлюднення результатів наукових досліджень: міжнародні конференції».

Ініціатором заходу та доповідачем стала голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих учених Інституту мистецтв, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інструментально-виконавської майстерності Соболь Наталія Віталіївна.

У ході семінару відбулося обговорення актуальних проблем апробації результатів наукової діяльності, зокрема підготовки доповіді та виступу на міжнародних наукових заходах.