Програми екзаменів

Шановні студенти!

У разі втрати студентського квитка для його відновлення потрібно:

1. Подати оголошення в будь яку газету про втрату студентського квитка (орієнтовний текст оголошення: «Втрачено студентський квиток №_______ на ім’я  Іванова Івана Івановича (ПІБ студента) Київського університету імені Бориса Грінченка. Вважати недійсним»)

2. Оплатити суму у розмірі 54 грн. за виготовлення дублікату (р/р UA038201720314211007201048659, призначення платежу: дублікат студентського квитка)

3. Для оформлення дублікату підходити в Інститут мистецтв (каб. 126), при собі мати: газету з оголошенням, квитанцію про внесення платежу, фото 3х4 (1 шт).

При виникненні питань: звертатись за тел. (044) 295-34-89 або ел.поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Пам’ятка студенту Інституту мистецтв

Кафедра хореографії, 2-й поверх

thumb_IMG2509

Методисти:

Усатенко Наталія Генадіївна, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Методист денної форми навчання (спеціальність «Музичне мистецтво», «Музичне мистецтво (Сольний спів)» та «Дизайн»)

Єгорова Тетяна Вадимівна, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Методист заочної форми навчання, куратор практики, ОП  “Прогнозування моди”.

Лазько Ольга Миколаївна, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Методист денної форми навчання (спеціальність «Образотворче мистецтво» та «Хореографія»)

Рада студентського самоврядування Інституту Мистецтв

Надія Наумчик – Голова студентської ради  Інституту мистецтв

студентка спеціальності “Хореографія” група ХРб-2-20-4.0д

photo_2021-12-15_11-47-05.jpg

Гуртожитки Університету

КОНТАКТИ :

Фахівець-координатор в Інституті мистецтв:

Завідувач гуртожитку № 1 (вул. Старосільська, 2) – Ясік Олена Василівна  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Комендант гуртожитку № 2 (бул. І. Шамо, 18/2) – Манелюк Анна Вікторівна  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Комендант гуртожитку (В. Гавела, 46) – Третяк Наталія Василівна, тел. (044) 455-41-53

Правила внутрішнього розпорядку в гуртожитках

Корисні посилання:

Розклад занять

КУРАТОРИ академічних груп Інституту мистецтв

Журнал замовлення довідок за місцем навчання

Процедура оформлення: замовлення онлайн - отримати можна через 1-2 дні в приймальні  директора (каб. 126, фахівець відділу документації–Чорновол Олена Володимирівна)

Електронне навчання Університету - доступ до навчальних курсів (ЕНК),  відновлення паролю, оголошення, тощо.

Бібліотека Київського університету імені Бориса Грінченка

Бібліотека (3-й поверх корпусу за адресою бул. І. Шамо, 18/2)

Розклад роботи:

Понеділок - четвер - 09:00-18:00

П’ятниця - 09:00-16:45

Субота, неділя – вихідні дні

Останній день місяця – санітарний день

Бухгалтерія – (044) 272-14-11 – м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 18/2

Медична сестра корпусу за адресою бул. І. Шамо, 18/2, каб. 128

ДО УВАГИ ЮНАКІВ ТА ДІВЧАТ,

які навчаються за освітніми програмами підготовки Бакалаврів на 2 та 3 курсах Інституту мистецтв!

Київським університетом імені Бориса Грінченка укладений договір від 15.05.2012 р. № 4372

з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка про військову підготовку студентів за програмою офіцерів запасу. Інформацію про Правила прийому до Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка в 2019 році та вартість навчання

ви можете дізнатись на сайті http://www.mil.univ.kiev.ua або за телефоном (044) 521-35-57

Київським університетом імені Бориса Грінченка укладений договір від 07.09.2015 р. № УС-107/15

з Національним університетом оборони України імені Івана Черняховського про військову підготовку студентів за програмою офіцерів запасу.

Інформацію про Правила прийому до  Національного університету оборони України імені Івана Черняховського в 2019 році та вартість навчання

ви можете дізнатись на сайті http://nuou.org.ua або за телефоном (044) 271-09-72.

изображение viber 2021 05 10 22 32 53

изображение viber 2021 05 10 22 33 17

Кафедра військової підготовки Національного університету оборони України імені Івана Черняхівського запрошує

broshura-ofitser_НУОУ.jpg