Вітаємо Науменко Яну Володимирівну та наукового керівника Олексюк Ольгу Миколаївну з дипломом І ступеня у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт зі спеціальності "Музичне мистецтво"!

25 травня 2022 року
м. Кам’янець-Подільський

Вітаємо переможницю ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Музичне мистецтво»!Вітаємо переможницю ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Музичне мистецтво»!

За результатами ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Музичне мистецтво», який проводився в Кам'янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка, диплом І ступеня отримала Науменко Яна Володимирівна, студентка І курсу (рівень вищої освіти: другий (магістерський)) спеціальності «Музичне мистецтво» освітньої програми «Музичне мистецтво» Інституту мистецтв.

Вітаємо переможницю та наукового керівника Олексюк Ольгу Миколаївну, доктора педагогічних наук, професора, завідувача кафедри музикознавства та музичної освіти Інституту мистецтв.

Бажаємо успіхів і подальших наукових здобутків!