Вітаємо Маргариту Малахову та її наукового керівника Ольгу Миколаївну Олексюк з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук!

IMG 55860980480502f10eabc5ee659d0786 V

28 вересня 2021 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбувся захист дисертації старшого викладача кафедри інструментально-виконавської майстерності Маргарити Малахової на тему: «Формування професійно-особистісних якостей майбутнього вчителя музичного мистецтва у навчальному народно-інструментальному ансамблі». Науковий керівник: Ольга Миколаївна Олексюк, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри музикознавства та музичної освіти.