Вітаємо Софію Мусіну – лауреата ІІ ступеня ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Музичне мистецтво»!

IMG_20201203_223356-min.jpg20191115_142537-min-min_1.jpg

19  квітня 2021 р. відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Музичне мистецтво». Конкурс проходив у режимі онлайн-конференції, організатором якої був  Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка.   На конкурсі Інститут мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка представила студентка ІV курсу спеціальності «Музичне мистецтво» Софія Мусіна. Науковий керівник – Ольга Миколаївна Олексюк, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри музикознавства та музичної освіти. Студенткою було захищено роботу на тему «Стильові напрями творчості Мирослава Скорика» та здобуто звання лауреата ІІ ступеня.