Вітаємо Наталю Віталіївну Соболь та її наукового керівника!!!

1512Sobol

14 грудня 2016 року відбувся захист дисертації голови Наукового товариства Інституту мистецтв, викладача кафедри інструментально-виконавської майстерності Соболь Наталії Віталіївни на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук зі спеціальності 13.00.02 – теорія та методика музичного навчання.

Колектив Інституту мистецтв вітає Наталю Віталіївну та її наукового керівника – завідувача кафедри теорії та методики музичного мистецтва, доктора педагогічних наук, професора Олексюк Ольгу Миколаївну з важливою подією та бажає їм подальших наукових звершень.