Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут мистецтв шляхом поділу та створено:


- ФАКУЛЬТЕТ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА І ДИЗАЙНУ


- ФАКУЛЬТЕТ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА І ХОРЕОГРАФІЇ


Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

 

Напередодні Великодня

01 copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy

 Щороку в третю суботу квітня, починаючи з 1999 року, на Україні відзначається День навколишнього середовища (День довкілля), а 22 квітня люди по всій планеті відзначають День Землі. Цей день став загальнолюдським символічним святом любові та турботи за наш спільний дім. 

Саме в ці дні в різних куточках земної кулі небайдужі до екологічних проблем люди проводять яскраві і в той же час корисні заходи, спрямовані на те, щоб у світі стало більше чистоти і відповідальності.

23 квітня 2016 р. студенти Інституту мистецтв долучились до команди «Let`sdoit, Ukraine!», яка організувала та провела всеукраїнську екологічну акцію "Зробимо Україну чистою разом" в місті Києві."ЧИСТОFEST" - всеукраїнський екологічний фестиваль, що є частиною проекту "Let'sDoIt, Ukraine!" в рамках світового руху "Let'sDoIt, World", що об'єднав 113 країн заради однієї мети.

Також протягом останнього тижня студенти не забули привести до ладу свою другу домівку – рекреації та аудиторії Інститут мистецтв, щоб зробити його ще комфортнішим.

Тож лише спільними зусиллями ми приведемо до ладу наш дім, довкілля та планету!

02 copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy Lmf0ML1HdD8
gKOiiIvEAuw copy zvCXo9UY Z4
oWTLQaZof9E hYocEWxu62U copy