28 квітня 2016 року на засіданні Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка ректор Віктор Олександрович Огнев’юк подякував доктору педагогічних наук, відміннику освіти України Тетяні Миколаївні Пляченко

за плідну наукову, творчо-виконавську та організаційну діяльність на посаді завідувача кафедри інструментально-виконавської майстерності Інституту мистецв та урочисто нагородив медаллю Бориса Грінченка за особистий внесок у розвиток університету. Вчена рада високо оцінила професійну діяльність Тетяни Миколаївни та висловила сподівання на подальшу співпрацю в Університеті.

Пляченко