ВІТАЄМО КОЛЕГ!

Професорсько-викладацький склад кафедри інструментально-виконавської майстерності вітає:

-     старшого викладача кафедри інструментально-виконавської майстерності Касьянова Валентина Васильовича із присвоєнням на підставі Рішення Секретаріату творчої спілки «Асоціація діячів естрадного мистецтва України» почесного звання «Заслужений діяч естрадного мистецтва України» за значний особистий внесок у розвиток українського естрадного мистецтва та вагомі творчі здобутки.

-     викладача кафедри інструментально-виконавської майстерності Цимбала Сергія Вікторовича із присвоєнням на підставі Рішення Секретаріату творчої спілки «Асоціація діячів естрадного мистецтва України» почесного звання «Заслужений артист естрадного мистецтва України» за значний особистий внесок у розвиток українського естрадного мистецтва та вагомі творчі здобутки.

Бажаємо натхнення та подальших творчих успіхів!

21.08.kos

cimbol21.08