Впродовж квітня 2015 р. у майстерні ювелірного мистецтва кафедри образотворчого мистецтва відбулися перші «спроби пера» студентів у галузі роботи з художнім металом

Студенти 4 курсу спеціальності ОМ продемонстрували гарний рівень загальнохудожньої підготовки, вправність роботи як з пензлем, так і з металом. Експериментуючи з кількома ювелірними техніками, вони створили низку різних на складністю витворів, що розпочали першу сторінку справжнього життя навчальної майстерні ювелірного мистецтва Інституту мистецтв.