Персональний День відкритих дверей

dod

Запрошуємо Вас відвідати Київський університет імені Бориса Грінченка в зручний для Вас час. Ми працюємо з понеділка по п`ятницю з 8 до 17.

Відправте заявку на проведення персонального Дня відкритих дверей, і ми будемо раді провести для Вас персональну екскурсію нашим Університетом, відповісти на всі Ваші запитання, познайомити зі студентським життям.

Ви зможете поспілкуватися з завідувачами кафедр, викладачами, пройтися аудиторіями, заглянути в читальну залу, бібліотеку, басейн та тренажерну залу.

Наші двері завжди відкриті для Вас!