Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут мистецтв шляхом поділу та створено:


- ФАКУЛЬТЕТ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА І ДИЗАЙНУ


- ФАКУЛЬТЕТ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА І ХОРЕОГРАФІЇ


Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

 

4 грудня 2014 р. відбулася лекція-презентація навчально-репертуарного посібника «Пісні вечірньої Зорі» Віталія Вишинського

01 copy copy   м. Київ, бул. О. Давидова 18/2

    4 грудня 2014 р. відбулася лекція-презентація навчально-репертуарного посібника «Пісні вечірньої Зорі» Віталія Вишинського — композитора, кандидата мистецтвознавства, доцента кафедри теорії та методики музичного мистецтва, члена Національної спілки композиторів України. Цей захід проходив в межах «Грінченківської декади», присвяченої черговій річниці видатного громадського та культурного діяча Бориса Дмитровича Грінченка. Збірку складають два авторські вокальні цикли — «Три українські колискові» на вірші Тараса Шевченка та «Пісні вечірньої Зорі» на вірші Бориса Грінченка. В середині циклів як своєрідну інтермедію розміщено низку обробок українських народних пісень: «Кривий танець», «Женчичок‑бренчичок», «А ми просо сіяли», «Од Києва до Лубен».

У своєму виступі Віталій Вишинський розгорнуто й детально презентував навчально-репертуарний посібник аудиторії, зокрема:

  • торкнувся проблеми взаємозв’язку тексту та контексту;
  • висвітлив історію створення вокальних циклів «Три українські колискові» на вірші Тараса Шевченка та «Пісні вечірньої Зорі» на вірші Бориса Грінченка;
  • проаналізував вірші, які були використані у вокальних циклах;
  • продемонстрував фрагмент грінченківського вокального циклу в аудіозаписі.

Фіналом лекції-презентації стала нова прем’єра вокального циклу «Три українські колискові» у виконанні заслуженого діяча мистецтв України, доцента кафедри академічного та естрадного вокалу Оксани Петрикової та автора твору.

Захід завершився демонстрацією аудіозапису авторської обробки української народної пісні «Кривий танець» у виконанні дерев’яного духового квартету та вібрафону.

DSCN8889
DSCN8892
DSCN8906
10.12