Загальноуніверситетська хвилина мовчання до Дня вшанування пам'яті жертв голодоморів в Україні

21 листопада 2014 р. в Інституті мистецтв пройшла загальноуніверситетська хвилина мовчання до Дня вшанування пам'яті жертв голодоморів в Україні та облаштовано куточок пам’яті.

Студенти та викладачі в скорботі схилили голови з думками про людей, життя яких обірвалося у важкі для країни часи - 1921-1923 р. р., 1932-1933 р. р. 22 листопада о 16:00 по всій Україні відбудеться акція «Запали свічку», в рамках якої всі охочі несуть свічки до пам'ятників жертвам голодоморів. Долучайтеся до всеукраїнської акції, запаливши свічку в своєму вікні.