Святкуємо Міжнародний день студентів

17 листопада у всьому світі відзначають Міжнародний день студента. І цього року, Інститут мистецтв, разом з усіма грінченківцями нашого Університету, долучився до цього свята.

Ранок 17.11.2014 р. для студентів розпочався дуже приємно, адже на них чекав сюрприз: адміністрація Інституту мистецтв та Педагогічного інституту дарували кожному студентові корпоративну наклейку «Найкращий студент #grinchenko .

А на великій перерві студенти Інституту мистецтв взяли участь у розважально-інтелектуальному міні-шоу «Скажена перерва або кава-брейк відміняється».

З вітальним словом до студентів звернувся директор Інституту мистецтв Костянтин Юрійович Бацак. Адміністрація нагородила грамотами та подяками студентів, що виявили свою активну участь у житті інституту.

Подальша програма, яку провела заступник директора з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи Г.Г.Кондратенко нагадувала бліц-калейдоскоп. Модне дефіле студентського смаку, цікаві питання на знання історії рідного навчального закладу, аукціон корисних речей – все це подарувало заряд чудового настрою та атмосферу справжнього молодіжного шоу. А фотовиставка «Студентське життя Університету» показала, що кожен охочий може через фотопризму cвого бачення світу поділитися враженнями про яскраве та різноманітне студентське життя! Всі присутні мали змогу насолодитися талантами один одного та від щирого серця привітати зі святом.

17 та 18 листопада 2014 р. в холі Інституту мистецтв пройшов турнір з шахів та шашок, де з задоволенням взяли участь не лише студенти, але й всі охочі викладачі. В теплій та дружній атмосфері перемогла дружба!

Тож вітаємо наших грінченківців з Міжнародним днем студента і бажаємо успіхів у навчанні та продуктивної роботи на шляху здобуття майбутньої професії! І нехай студентське життя приносить вам лише гарний настрій та щирі посмішки!