24 жовтня 2014р.

м. Київ

24 жовтня 2014 року у концертній залі Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся мистецький проект “Життя, мов танок журавля”, присвячений презентації збірки “Сучасні романси та романси з кінофільмів”, упорядниками якої стали доцент кафедри академічного та естрадного вокалу, заслужена артистка України Р.Г.Шаповалова та концертмейстер кафедри академічного та естрадного вокалу А.А.Хлопотова.

У проекті брали участь народні артисти України О. Злотник, М. Тищенко, Н. Шелепницька; заслужений  артист України В. Тетеря, заслужені діячі мистецтв України О. Петрикова, Т. Полянський, Є. Пухлянко; доктор педагогічних наук, професор Т. Пляченко; лауреат міжнародної премії ім. С. Гулака-Артемовського В. Касьянов; лауреати всеукраїнських та міжнародних конкурсів С. Леонтієва, О. Перепельченко, Г. Шепеленко, К. Салан, С. Цимбал, М. Малахова, А. Ворона, К. Кузьменко, І. Лопухов, А.-М. Паскевич, студенти М. Маргарян, Ю. Шелест, Г. Хабарова, О. Лактіонова, О. Колоколов, Г. Корнієнко, А. Шергіна; інструментальний ансамбль “Княже коло”.

Автор та художній керівник проекту - заслужена артистка України, доцент кафедри Рімма Шаповалова.

Режисер проекту – старший викладач кафедри, режисер Національної опери України ім. Т. Шевченка Л. Лєванова.