Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут мистецтв шляхом поділу та створено:


- ФАКУЛЬТЕТ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА І ДИЗАЙНУ


- ФАКУЛЬТЕТ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА І ХОРЕОГРАФІЇ


Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

 

Міжнародна науково - практична конференція «Професійна мистецька освіта і художня культура: виклики ХХ1 століття»

 

 SAM 7215

 

    16-17 жовтня в нашому університеті проходила Міжнародна науково - практична конференція «Професійна мистецька освіта і художня культура: виклики ХХ1 століття». Активну участь у роботі конференції взяли викладачі кафедри дизайну. Так, пленарне засідання конференції відкрилось доповіддю завідувача кафедрою, доктора філософських наук, професора Афанасьєва Ю.Л. «Мистецька освіта та мистецька просвіта: діалектика системної цілісності». Доповідь, в якій було гостро поставлено ряд болючих проблем функціонування вітчизняної художньої культури нашого часу, викликала жвавий інтерес, стала предметом дискусії як на пленарному засіданні, так і на секціях.

            З доповідями, що висвітлювали різні аспекти професійної підготовки дизайнерів виступили також доценти Крижанівський О. А. та Кротова Т.Ф., старший викладач Поліщук А. А., викладачі Брюханова Г. В. та Зайцева В. І.

           Учасникам конференції була також запропонована виставка магістерських дипломних робіт, які переконливо показали зростаючий рівень підготовки фахівців-дизайнерів у нашому університеті. Прокоментувала експонати виставки доцент кафедри Васильківська О.В.