15 жовтня 2014 р. о 15.00 год. (ауд. 210) відбудеться засідання «круглого столу» на тему: «Сучасне музичне мистецтво та освіта в контексті євроінтеграційних процесів»

за участю професора Ягеллонського університету, заступника директора

Національного інститутуімені Ф.Шопена (Польща) Войтека Марквіци, професора

Литовського едукологічного університету (Литва) Іонаса Кевішаса, професорсько-

викладацького складу, аспірантів та студентів Інституту мистецтв Київського

університету імені Бориса Грінченка.

Організатори засідання:

професорсько-викладацький склад

кафедри теорії та методики музичного

мистецтва Інституту мистецтв