Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут мистецтв шляхом поділу та створено:


- ФАКУЛЬТЕТ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА І ДИЗАЙНУ


- ФАКУЛЬТЕТ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА І ХОРЕОГРАФІЇ


Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

 

Міжнародний благодійний телевізійний Фестиваль-конкурс «EuroMusicDance»

evro1

 

 

     27-28 вересня 2014 року за підтримки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) у Київському університеті імені Бориса Грінченка проходив І Міжнародний благодійний телевізійний Фестиваль-конкурс «EuroMusicDance».
     У Фестивалі взяли участь дитячі та юнацькі колективи України, Білорусії, Вірменії. До складу авторитетного журі були запрошені відомі представники українського шоу-бізнесу: Володимир Бистряков, Петро Чорний, Євген Літвінкович, Аліна Гросу, Василь Бондарчук та інші популярні виконавці. В рамках Фестивалю відбулась акція «Допомогти так легко!» для бійців АТО.
Від Інституту мистецтв у фестивалі-конкурсі «EuroMusicDance» брали участь та вибороли:
 
    • І премія у номінації «вокальні ансамблі» – Гурт «Автограф» у складі студенток Інституту мистецтв: Баглай Ганна і Дарія, Вергулецька Катерина, Россихіна (художній керівник – Віра Яковенко);
    • ІІ премія у номінації «естрадний спів» - Хабарова Анна (Інститут мистецтв, викладач – Рімма Шаповалова)

     Вітаємо переможців!

evro2